| xt9000 a întrebat:

Caut un laptop pana in 15 milioane. dar sa mearga niste jocuri faine pe el.stiu ca laptopul nu e de jocuri dar eu calatoresc mult

Răspuns Câştigător
| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a răspuns:

Sal intra pe www.cel.ro e super gasesti ce laptopuri vrei de la 9 mil la 250mil funda plsss

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Deci, pana in 1500 nu am gasit decent. Insa am gasit http://www.pcgarage.ro/......ghz-black/ care are o placa video superba in acesti bani, deci te vei putea juca linistit chiar si jocuri ca gta 4 cu detalii low spre mediu.Placa video este ddr3 deci, nu vor exista probleme de banda. Daca vrei sa il cumperi, sa ma anunti :D ca sa iti dau un voucher(daca crezi ca merit mai mult de o funda :D)