| RAY a întrebat:

Caut un partener sa cream un site, doar persoane serioase

10 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

În ce domeniu?

| RAY explică (pentru DeyCj):

Muzica,filme,jocuri

| DeyCj a răspuns:

Ceea ce vrei sa faci cam cere de vrei sau investiție, ca să nu ai probleme cu ORDA pentru copyright.
deci dacă investeștyi trebuie să iei în calcul că trebuie sa și obții profit.Se pot face bani și pe net.Din reclame de exemplu poți face bani; aici exclud porcăria a de Google Adwords sau alte tâmpenii de genu.Succes

| CristiB93 a răspuns:

Intentionezi ca siteul sa castige bani?

| RAY explică (pentru CristiB93):

Nu,asa din plictiseala pe net nu ai ce castiga cristy

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

BA da, daca reusesti sa aduci trafic si sa castigi un loc in top zece google poti castiga bani.

| Northern a răspuns:

*Întrebarea e deja pusă de o săptămână, deci s-ar putea ca răspunsul meu să fie în zadar.

Dar totuși, cauți pe cineva cu o anumită vârstă?

| Locus a răspuns:

Mai
cauta

| AlexDumitru33 a răspuns:

Poti sa faci bani pe internet oricum. Google: affiliate marketing.