| mTx a întrebat:

Caut un program asemanator ca Ardamak Keylogen care pot face un fisier p care il pot trimite sa-mi vina prin mail ce face el la pc. FUNDA

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

RAT= Remote Administration Tool
Mai pe romaneste,este o aplicatie cu care faci un server, si il dai unui tip, daca accepta si intra in el tu poti intra oricand la el in PC sa vezi ce face.Ca un fel de teamviewer doar ca ala nu vede ca tu esti in PC si nu trebuie sa-ti ceara permisiunea.

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cu un RAT si un crypter FUD faci minuni...

| mTx explică (pentru unknownn):

Scz d intrebare dar c este un RAT si cum il folosesc? Nu am auzit d el.am mai intrat in pc-uri cu keylogen dar de RAT nu am auzit

| mTx explică (pentru unknownn):

Daca ma dumeresti dau FUNDA big grin

| mTx explică (pentru unknownn):

Mersi...am cautat p net si am gasit multe programe d acest gen.Ce program mi-a recomanda tu?

| mTx explică (pentru mTx):

S

| unknownn a răspuns (pentru mTx):

DarkComet RAT
e si free.

| mTx explică (pentru unknownn):

L-am descarcat de pe site-ul oficial si mi-l gaseste ca virus.Am antivirus Avast

| unknownn a răspuns (pentru mTx):

Si la ce te asteptai? Omule la urma urmei acela e un program care creeaza un virus, cum se poate ca un creeator de virusi sa n-aiba virusi?

| mTx explică (pentru unknownn):

Da la asta ma gandeam si eu...mersi pentru program...s pentru ca ai avut rabdare cu mine big grin

| unknownn a răspuns (pentru mTx):

RAT= Remote Administration Tool
Mai pe romaneste,este o aplicatie cu care faci un server, si il dai unui tip, daca accepta si intra in el tu poti intra oricand la el in PC sa vezi ce face.Ca un fel de teamviewer doar ca ala nu vede ca tu esti in PC si nu trebuie sa-ti ceara permisiunea.