| Cristi_3697 a întrebat:

Caut un telefon nu foarte scump (pana in 500 lei) care sa aiba DUAL SIM sunetul sa il aiba destul de bun( adica sa se auda cat de cat tare. daca se poate foarte tare). Nu vreau chinezarii! CEL CARE IMI DA CELE MAI MULTE OPTIUNI PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Www.telefonultau.eu
Alege-ți singură! :)

| Bebitssaa a răspuns:

DUal simuri-le sunt facte pe vapor.nu prea te tin mult. MA rog, desi nu as recomanda sa iti iei din ala. Majoritatea sunt replici. http://www.dualsim.ro/pd-1928790737.htm?categoryId=1 asta ar fi cam cel mai recomandat de mine

| Amaya a răspuns:

Allview-urile sunt cele mai bune la capitolul sunet. Si sunt si DualSim. Ai aici o lista intreaga ( toate pana in 500 de lei ), depinde ce model iti doresti: http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane.html
Eu nu am avut, insa au avut tata si prietenul meu si i-au tinut foarte multa vreme. Bafta.

| Anonymus123 a răspuns:

In magazinele cosmote internity sunt pliante verzi cu potrtocaliu cu o gramade de telefoane dual sim si sunt si ieftine cu bluetooth, car de memorie, suntet tere, casti, camera foto etc. Funda please...te-am ajutat

| yulysilv a răspuns:

Au scos cei de la Motorola doua modele dual sim.Motorola ex-128 (cu tochscreen) si Motorola ex115(tastatura qwerty).Eu folosesc modelul ex128 si sunt multumit de el, are un design intr-adevar frumos si funcioneaza bine.