| AlxGoliatH a întrebat:

Ce a-ti alege:
Huawei Ascend G300, Samsung galaxy ace,LG optimus sol E 730, Samsung Galaxy s1 gt i9000, Samsung Galaxy S, LG L5 - E610, LG Optimus L7 P700, HTC Desire S.Chiar am nevoie sa va dati cu parere pentru ca vreau sa imi cumpar un telefon nou, multumesc anticipatwinking.

6 răspunsuri:
| bibiiiy a răspuns:

Samsung GalaxyS sau LG Optimus l7.happy Am Lg optimus l7, si e bun rau de totlaughing

| Skrilly a răspuns:

HTC Desire S. big grin imi place cel mai mutl!

| LittleMe a răspuns:

As opta pentru HTC, e cel mai bun din cele mentionate de tine.

| Coco5 a răspuns:

S2 sau optimus l7

| CosmaIonel a răspuns:

Eu as alege HTC Desire S deoarece am si eu unul si e mai complex decat toate telefoanele de mai sus enumerate de tine.Acuma decizia ii a ta, dar sa stii ca merita sa iei HTC'U.
Funda big grin

| razvidinu a răspuns:

Eu asi alege un HTC desire c sau Samsung galaxy ace