| AlxGoliatH a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Huawei Ascend g300? As vrea sa cumpar acest telefon doar ca nu sunt prea sigur pentru ca Huawei nu este chiar asa cumparat pentru ca este o frima de telefoane nu prea cunoscuta in Romania si imi este cam frica sa il cumpar pentru ca s-ar putea strica repede.Care credeti ca ar fi cea mai buna alegere:-Huawei ascend g300.-Samsung galaxy ace,-Samsung galaxy gio,-Samsung galaxy mini 2? Dau FUNDA Si cine are telefon whuawei daca ar dori sa imi spuna cum se comporta cat tine bateria...Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| cristiiiiiii a răspuns:

Nici eu nu sunt un fan al telefoanelor Huawei. iti recomand un Samsung galaxy mini2 sau galaxy gio