| anonim_4396 a întrebat:

Ce alegeti dintre:Google Chrome, Safari, Opera, Netscape Navigator, Internet Explorer 8 si Mozzila Firefox?

Răspuns Câştigător
| DenyAmphetamine a răspuns:

GOogle chrome love struckxx

21 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Mozilla Firefox 4, un real succes zic eu.

NOname
| NOname a răspuns:

Inca un vot pentru Google Chrome.

| Ovidiu a răspuns:

Mozilla Firefox

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Firefox 4 - Pentru ca e singurul browser care chiar poate fi...configurat asa cum vrei. Iar add-on-urile disponibile chiar iti fac viata mai usoara.
Chrome - Acceptabil, dar eu il pun pe locul 2tongue Prea putine optiuni pe care le poti configura, addon-uri foarte putine...
Netscape - WTF? cine mai foloseste?
IE8? IE9 e mai bun decat 8, insa tot cam... lent
Opera. Meh...

| FuegoJr a răspuns:

Goagăl Chrome The Best smug
Sau poate Chromium.
Tot una. big grin

| alexooox a răspuns:

Opera sau mozzila

| cipri08 a răspuns:

Chrome si mozilla happy

| DidiLovesYou a răspuns:

Google Chrome

| GuessWho a răspuns:

Mozzila clarhappy

| Fishhh a răspuns:

Chrome

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A apărut Internet Explorer 9 și tu întrebai de versiunea 8?
www.beautyoftheweb.com

Firefox e un chin pe calculatoare mai slabe sau netbook-uri. Consumă exagerat de mult și crapă des din senin. IE9 e mult mai stabil și mai eficient. La fel și Google Chrome. Opera e drăgut, deși nu e compatibil cu orice site, dar cu alea care nu comentează, chiar ai o experiență plăcută la navigare cu Opera. E foarte rapid, se cam bate cu Google Chrome. Problema e că le bate IE9 cu accelerarea hardware. Netscape e un browser mort, deși există încă sub altă formă :D

| tyty_1709 a răspuns:

Mozzila firefox e mai sigur

| smile14 a răspuns:

Google chrome aleg si am ales intotdeauna

| marina_1486 a răspuns:

Dupa parerea mea Google Chrome e cel mai bun.E preferatul meu!

| eu_4046 a răspuns:

Google Chrome, desigur happy

| DarlYnG a răspuns:

Google chrome

| andrajicarean a răspuns:

Google Chromlaughing

| mauitlaTV a răspuns:

Mozilla firefox

| Marius1993 a răspuns:

Mozilla Firefox 4!

| HibridMoka a răspuns:

Mozilla Firefox 4 si Google Chrome big grin

| doinita_7795 a răspuns:

Mozzila firefox