| Andrei_Marius_1995 a întrebat:

Ce alegeti intre Google Nexus 7 si Asus FonePad?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Sincer nu e greu deloc sa alegi... 100% Google Nexus7 mi se pare de 100 de ori mai bun decat orce alt ceva.

| Andrei_Marius_1995 explică (pentru OnuOnulică):

Salut, dezavantajul e ca nu are 3G. deci stau cu ea la birou(acasa) sau caut wireless prin oras sad
Cam asta ar fi dezavantajul cel mai mare + Simul big grin

| maryusmono a răspuns:

Eu as alege Nexus 7. in primul rand datorita super procesorului quad core de 1.2 ghz

Iti recomand sa arunci o privire si aici peste parerile celor care au cumparat aceasta tableta: http://bit.ly/12bawVR Te va ajuta!