| Razbunatorul a întrebat:

Ce alegeți intre iphone 7 plus și Samsung galaxy s8 plus? Și de ce?

4 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

S8

| devilshelp a răspuns:

Si eu trebuia sa aleg, dar dintre Samsung Galaxy s8 si Iphone 8 (cand o sa apara). Fiind obisnuita cu Iphone, m-am decis sa astept pana in toamna pentru ca Iphone 8 chiar va avea o schimbare fata de celelalte modele. Depinde in ce domeniu vrei sa fie mai bun telefonul. Daca vrei in fotografie Iphone-ul e alegerea perfecta. Dar nu e prea bine sa compari 7 (iphone) cu 8 (Samsung). Te-as sfatui sa astepti pana apare Iphone 8. Atunci ai putea sa faci diferenta adevarata intre el si Samsung Galaxy s8

| NONAME113 a răspuns:

S8,nici nu are rost sa zic motivele, Iphone.ul este un telefon simplu, are doar 2 functii mai speciale, cititorul de amprente si functia 3d touch, care este buna de nimic.Samsung a vrut ca S8 sa fie un telefon diferit cu multe functii speciale care nu vrea doar sa scoata un scor mare in antutu sau sa fie cel mai rapid telefon. happy

| D2ER a răspuns:

S8 normal. Pozele sunt mult mai frumoase pe Samsung decat pe iPhone. Note 7 il bate pe iPhone 7 Plus la camera. Iar la S8 ai multe functii de a-ti personaliza telefonul. La iPhone 7, neavand mufa Jack... a fost un esec total pentru un telefon modern.