| kikicriss22 a întrebat:

Ce alegeți intre Samsung Galaxy j3 2017 si Huawei P9 lite 2017?
Contra Huawei:rămâne foarte putina memorie pentru a fi utilizata
Pentru Huawei:are amprenta
Pentru Samsung:e rezistent
Contra Samsung:nu are amprenta

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

P9
Samsung e inferior in acest caz. in plus marca Samsung sufera de "moarte subita". eu am renuntat sa le mai cumpar produsele.
Huawei ofera mai mult la un pret mai redus.

| BMicha3l a răspuns:

Lenovo Vibe S1 Lite am avut e foarte bun. Singura problema este cu baterie, daca stai non stop pe el tine doar 4 ore, in rest este excelent si este doar 499 lei pe eMAG. 16Gb, 2GB, procesor 1.3 din cate tin minte. Iar din categoria Samsung A5 2017, parerea mea este ca restul nu merita banii, dar iti recomand Lenovo, cum am spus mai sus. Succes!

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Huawei.