| mitzabal a întrebat:

Ce antivirus bun folositi ca eu am tot instalat avast si avira si imi expira dupa 30 de zile!

Răspuns Câştigător
| TPUajutor a răspuns:

Http://www.amatorpc.ml/sd/
Vezi aici

10 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

BitDefender Free, trebuie inregistrat in 30 de zile, dar inregistrarea e gratuita.

| dannyel86 a răspuns:

Avast are licenta gratuita un an, care se poate reinnoi. Cauta versiunea gratuita a antivirusului si inregistreaza-te (register) cu o adresa de mail valida, pentru o utilizare de 365 de zile.

| Eduard619 a răspuns:

Avast,Nod32,Kaspersky,Bitdefender.

| Doctorfishadi a răspuns:

Avg internet security, chiar ma gandeam sa fac un tutorial pe net despre de unde sa il iei si cum, asta cu licenta pana in 2018! Gratuit.
Daca te intereseaza internet security vorbim pe privat, aici se poate considera reclama, mi-au fost sterse multe raspunsuri de genul acesta.
Te salut,
Adrian!

| mitzabal explică (pentru Doctorfishadi):

Da, cum sa nu, ti am trimis un mesaj mai devreme

| silvia94 a răspuns:

Buna ..eu folosesc avg si e f bun

| BlacK_8915 a răspuns:

Kaspersky este cel mai bun

| Doctorfishadi a răspuns (pentru BlacK_8915):

Dar se apara cel mai binewinking, abia daca am vazut un key gratuit pe net de la el.

| Omulinvizibil a răspuns:

Kaspersky da rezultate in cea mai mare parte a timpului.
Recomand Eset si pentru calculator si pentru telefon.

| mitzabal explică (pentru Omulinvizibil):

Eu vreau sa folosesc pentru instalare pe mai multe sisteme ca am avut avg dupa care avast si am vazut ca ambele expira dupa 30 de zile