| Jadis a întrebat:

Ce antivirus folositi si e bun? Eu avira big grin

13 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Ady00pk, ce aberatii de zile mari!
TU crezi ca toata lumea sta o zi intreaga la "pornache" ca tine? Numai in felul asta poti spune ca antivirusul nu e bun de nimic daca nu latra la vreun site!

P. S. "De alarme false ai auzit? tongue"

| iulyan a răspuns:

Microsoft security essentials.merge nuami daca ai windows original. dar cine si-ar fi inchipuit ca un asemenea antivirus de 25 mb ma va scuti de o groaza de bataie de capbig grin

| Ady00pk a răspuns:

Tuturor astora care vi se pare "ok" antivirusul o spuneti pentru ca niciodata nu ati avut probleme cu el gen>"sa gaseasca un virus"
Un antivirus bun gaseste virusi! nu conteaza cat de multi! dar cand antivirusul nu va alerteaza cu nimic... e clar ca nu isi face datoria. Eu folosesc Nod 32(nu pot spune ca e cel mai bun, dar il folosesc de cand ma stiu si nu am asteptari de la el)
baftahappy

| Andr3yCzz a răspuns:

AVAST, este super bun!

| Hypathia a răspuns:

Si eu tot Avira.

| TraficDeMentosane a răspuns:

NOD 32 da este bun happy
Bye

| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Kasperky internet security 2011

| bdl a răspuns:

Nod 32. e bun, se updateaza el km des si fara net nu merge, dar isi face datoria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ivana, da draguta, e bun si avira ca antivirus. happy Eu folosesc avast, mi se pare ok, de incredere. happy Bye, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot Avira. In ultimul test de pe www.av-comparatives.org/ Avira a iesit al doilea antivirus ca rata de detectie (99. 8%), are un numar mic de alarme false (False Pozitives), viteza de scanare mare peste 15MB/s si nu e nici lacom cu resursele calculatorului. Plus ca e free :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca tine! super bun antivirus!

| Kid_5810 a răspuns:

Kaspersky 100% cel mai bun. Nod 32 este varza dupa parerea mea.insa daca nu ai licenta la Kas merge avast. Dar avira? crying e fooarte prost!

| codgaby_8296 a răspuns:

Dupa parerea mea este AVAST.ESTE cel mai bun si mai protector dintre toate eu nu am nuci un virus in calc si am antivirusul de 4 ani...