| ☺ Cristinik ☺ a întrebat:

Ce antivirus free imi recomdati? Daca se poate si un link ar fi grozav.Multumesc anticipat cu funtita :*

Răspuns Câştigător
| Florin199221 a răspuns:

Avast e cel mai bun antivirus free...comsuma foarte putine resurse si isi da update in fiecare zi ( http://download.cnet.com/......19223.html )

Initial ai o luna de licenta gratuita, dar daca dai la MENTINANTA>Inregistrare, poti sa iti prelungesti lincenta pentru 1an de zile (gratuit desigur)
trebuie doar sa completezi cu un nume si o adresa de email

14 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poti alege orice antivirus, ca, cam toate sunt la fel, deoarece nu o sa stea y si sa se uite cum x sta si creeaza. Deci, sunt asemanatoare. Dintre cele free poti algege, dupa mine, avira, avast, avg, sau daca vrei ceva romannesc, alege bitdefender.

| alexmircescu13 a răspuns:

Avast! Free de aici http://www.avast.com/free-antivirus-download Eu il folosesc din noiembrie 2010 si, desi am intrat pe site-uri recunoscute ca avand virusi, am folosit stick-uri virusate, am descarcat programe infectate, inca nu am absolut nici o problema. Dupa instalare trebuie sa te inregistrezi (gratuit, desigur) SI AI LICENTA PENTRU 1 AN. Succes!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Avira e cel mai bun antivirus gratis.
http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus
eu il folosesc cu windows 7 de peste 1an si nicio problema pana acum.

PS: de precizat ca antivirusul se instaleaza odata cu windowsul. Daca il instalezi dupa ce e virusat calculatorul nu rezolvi nimic. si faci si windowsul sa mearga si mai prost.

| pinguluk a răspuns:

Avg

| xOneTwoThree a răspuns:

Link eu nu am gasit.Dar antivirus bun este antivirus 2011happy

| Robin258 a răspuns:

Http://download.cnet.com/......19223.html il folosesc de cativa ani nu nu ma plang

| fosnet a răspuns:

Avira

| ZvT a răspuns:

Scrii pe google download free avira antivirus.

| martinandu a răspuns:

Eu iti recomand eset nod 32.eu il folosesc si sunt foarte multumit de el http://www.eset.ro/download/index.php