| nukeyly a întrebat:

Ce anvelope de mtb marime 26" sunt mai bune sau egale cu Schwalbe Marathon Plus?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De ex SCHWALBE thunder

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca vei găsi cine știe ce informații aici. Întreabă mai bine pe forumul dirtbike.ro, este o comunitate de bicicliști și ei vor știi ce sa răspundă. Și eu sunt pasionat de bicicletă, am vreo 8000 km în doi ani. Am folosit gumele de la b'twin, continental și acum am Schwalbe. Dintre toate pe mine cele de la Schwalbe au reușit sa îmi facă o impresie mai buna. In rest nu zic mai multe, ca nu știu. Întreabă pe forum dirtbike.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Topul este maxxis schwalbe continental. maxxis is top