| Yssy12 a întrebat:

Ce aparate foto [sa faca poze clare] stiti? Am un buget de 3000 de lei. Dau funda. Nu vreau site-uri insirate ci din propria experienta...

1 răspuns:
| soloangel01 a răspuns:

Din propria experienta iti spun ca aparatele performante sunt facute pentru fotografi. Unii fac si scoala in ziua de azi. Un aparat din ala scump si mare are o gramada de setari care trebuie sa stii cum sa le faci. Trebuie sa stii sa folosesti lumina. Eu as spune ca cel mai scump este cel mai bun...dar nu merita sa il cumperi daca nu stii sa il folosesti.