| stratulatsandra a întrebat:

Ce aplicatie folositi pentru a scana documentele de pe telefon? Una care sa fie ok si fara sa-si puna logoul lor pe imaginile scanate.

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

In ce sens sa scaneze documentele?
Sa citeasca text din poze? Sa verifice pentru malware? Sa converteasca fisiere?
Fi mai precis.

| NLS a răspuns:

Adobe Scan cred ca e cea mai buna, dacă te interesează calitatea și nu are watermark.
Poate sa elimine bineînțeles și umbrele ce apar pe imagine atunci când condițiile de fotografiere nu sunt perfecte.

| PainTech a răspuns:

CamScanner folosesc eu.

Nu cred ca gasesti aplicatie buna gratis care sa nu puna wathermark.