| Cristina_Alexandra_1997_2MHu a întrebat:

Ce aplicatie pot sa instalez pe windous 8.1 ca sa pot vedea programele tv pe pc?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tvron.net/

Dupa ce intri in site vei urma acei pasi.Adica trebuie sa instalezi niste plugin-uri si eventual browserul firefox.

| Cristina_Alexandra_1997_2MHu explică (pentru anonim_4396):

Am antivirus si nu imi da voie sa instalez din cauza virusilor. Multumesc oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau scrii Protv on line pe google si dai pe prima.Mie mi-a mers din prima fara alte descarcari.