| AlexMatei24 a întrebat:

Ce ar merita mai mult : UN TV LED 3D SONY sau SONY XPERIA S?

Răspuns Câştigător
| Nutzzuboy a răspuns:

Uite, un raspuns de funda. Televizorul nu il poti: scapa in apa, strica, sa te pui in fund pe el sa ti se sparga display-ul s.a. Deci tv. Un tv ca ala ar trebui sa iti fie suficient pentru urmatorii 10-20 ani. Mai iei si un xbox, Sony playstation. Si ai ce face cu el. Deci tv.

| AlexMatei24 explică (pentru Nutzzuboy):

Am PS3 si jocuri 3D compatibile

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Depinde ce-ti doresti si mai ales ce e mai necesar. E ca si cum ai intreba : Ce sa-mi cumpar, o inghetata sau un ciocan?