| Andrei_Sicoe_2000 a întrebat:

Ce ar trebui sa aleg din urmatoarele :
Tableta Wink Play cu procesor Quad Core 1. 4GHz, 8", IPS, 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Bluetooth, Android 4.4.2 Kit Kat, White/Silver

Produs cu mici urme de folosire si zgarieturi fine, cu ambalajul original deschis si usor deteriorat. Produsul beneficiaza de garantie 24 luni. 129 Lei

Produs cu urme de folosire si zgarieturi, bulk. Produsul beneficiaza de garantie 24 luni.
129 Lei

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Bulk inseamna ca nu mai are ambalajul original, deci probabil e mai buna varianta care are ambalajul original (prima varianta).

| Andrei_Sicoe_2000 explică:

La ce se refera cand spune "usor deteriorat"? La tableta sau la ambalaj.ul cutiei?