| Robert_Cristi_1993 a întrebat:

Stie cineva. daca cumpar un produs la mana a doua de la cineva si bineinteles primesc factura,garantia si ambalajul original, produsul fiind in garantie..acesta mai beneficiaza in continuare de aceiasi garantie? in cazul de fata este vorba de un telefon.

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Da,poti sa beneficiezi de aceea garantie pana expira. Nu conteaza cine este proprietarul telefonului, conteaza ca are garantia, factura si ambalajul. Sper ca ti-am fost de ajutor, funda? happy

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, va beneficia de garantie, pana la expirarea perioadei de garantie.