| BloodAndBon3 a întrebat:

Am o maaree intrebare pentru voi, as vrea sa comand un produs RESIGILAT de pe eMag care este cu 110 RON mai ieftin decat unul NOU.
Acum se pune intrebarea... este bun acel produs, ma va tine cat trebuie? Ar putea avea defecte foarte mari. cum ar fi piese ce s-ar putea strica, dar acum nu prezinta simptome?

La produs scrie : "RESIGILAT: Produs in stare perfecta, ambalaj original deschis. Produsul beneficiaza de garantie 24 luni. Nu beneficiaza de eventualele promotii care insotesc produsele noi".

Ce m-a pus in dilema e faptul ca la pretul asta scrie ca e in stare perfecta, iar cu vreo 50 lei mai mult, la acelasi produs doar ca pe alta culoare scrie ca prezinta zgarieturi fine...

Dau FUNDOIII, promit!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai garantie 2 ani totusi la el, daca sunt probleme ar trebuie sa le rezolve. Produsele astea resigilate fie sunt produse returnate, fie produse folosite in showroom

1 răspuns:
| biancaanamariat a răspuns:

Cel de altă culoare, înseamnă că este culoarea mai scumpă, fiindcă diferă prețurile și la telefoanele noi de la culoare la culoare. eu mi-am comandat un iphone 4s resigilaat și merge super, n-am probleme,.