| State_Andrei_1997 a întrebat:

Am Google Chrome si intrebarea mea este:de ce cand dau click pe un link imi intre pa alta pagina? si de asemenea in stanga imi apare mereu o reclama stresanta.Ce pot face?

5 răspunsuri:
| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Si mie imi apare la fel. Reclamele stresante despre care vorbesti tu sunt puse de Google Chrome acolo, adica pentru ei, publicitatea lor. Dar eu in stanga sus, am si un fel de buton cu albastru pe care scrie google si atat, si dau acolo.

| State_Andrei_1997 explică (pentru ZaraZaraPerlin):

Am rezolvat cu reclamele, era de fapt un program, iar asta cu link-ul cred ca este o noua setare de-a lor, am mai observat asta si la altcineva

| oldbluegrumpyman a răspuns:

"Iecsact" la fel am patit si eu pana acum trei zile cand am renuntat la chrome si mi-am instalat Mozilla. Merge brici!

| alexandrupitac a răspuns:

Pentru a nu te mai deranja reclamele instaleaza extensia ad block