| Jitariu_Stefan_1994_6Ibm a întrebat:

Ce are in plus un iphone gold master fata de unul normal? dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| R0b3rtAngh3l a răspuns:

Următoarele două modele Apple iPhone va fi numit 5S iPhone și iPhone 5C, potrivit unui raport din Japonia, pe bază de Macotakara. Cu rapoarte repetate și de zvonuri de iPhone de ultimă generație păstrând în același design ca iPhone 5, "iPhone 5S" Numele a fost mult timp susținut și considerate ca numele noului iPhone pilot. IPhone 3GS 4S și iPhone de la Apple a păstrat design de iPhone 4 și iPhone 3G, respectiv.

| zuzualina a răspuns (pentru R0b3rtAngh3l):

Au aparut deja iPhone 5c si 5S laughing
In Romania in decembrie de-abia dar in America de o saptamana sau 2.

| R0b3rtAngh3l a răspuns (pentru zuzualina):

rolling on the floor mda

| zuzualina a răspuns (pentru R0b3rtAngh3l):

Siteul de unde ai copiat asta precizeaza de iPhone 5C si 5S la trecut rolling on the floor nu ca as comenta restul textului.