| anonim_4396 a întrebat:

Ce are laptopul. cand il aprind imi apare ecranul negru si sageata si ramane asa. stie cineva?

Răspuns Câştigător
| jocuri888 a răspuns:

Laptopu nu are nimic e de la windows reinstaleazal

4 răspunsuri:
| Alexciordas a răspuns:

Nu sti reinstala un Windows eu am 13 ani si stiu orice de calculatorlaughing)

| MisterSprinkle a răspuns (pentru Alexciordas):

Sti un **** bai, mai taceti dreacului din gura cand va aud ca stiti.

| raissa a răspuns:

Daca se blocheaza inseamna ca trebuie sa il reformatezi. vb cu cineva sa te ajute sa ti-l reformateze apoi o sa mearga iarasi bine.bafta!

| Iskander a răspuns:

Pai vezi...probleme cu sistemu de operare sau cu placa video