| ParadoX11 a întrebat:

Ce ati alege dintre un Orange Stockholm un Samsung Wave 575 sau un Samsung Star? Dau funda la raspunsul cel mai explicit!

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

Star-ul pica din start
pe Orange ai android 2.2
pe wave ai bada

wave ii aparut in 2010 iar astalalt in 2011... la ce stiu sa fac is cam asemanatoaretongue dar as opta pentru Orange (din cauza ca e cu android)

2 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Samsung wawe 575 pentru ca e mai nou si are alt sistem de operere mai bun ca androidul si e cu mult mai cunoscut in lume decat celalalt

| MeeYou a răspuns:

Samsung wave 575