| dante112 a întrebat:

voi ce ati alege intre samsung galaxy mini si samsung wave 525?

Răspuns Câştigător
| Nestle a răspuns:

Eu as alege galaxy mini datorita androidului, memoriei ram si procesorului. http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3400&idPhone2=3725

2 răspunsuri:
| dragosboss97 a răspuns:

Eu sincer as alege Galaxy mini ca si eu am mini =) pentru ca are android si alte chesti ff tari deci ti-l recomand si a teroggggggggggggg fundtizaaaaaaaaaaaaaa

| madalina954u a răspuns:

Eu as alege Samsung wave 525. mi se pare imi smecher happy acum depinde si de ce anume iti place tie xD