| anonim_4396 a întrebat:

Ce avantaje are dual camera? Sau e doar un moft?
Am vazut ca se pune asa ceva pe telefoane

Răspuns Apreciat de Editori
| Clorox a răspuns:

Wide mode, poti filma si fotografia cu raza mult mai mare de acoperire!
Zoom-ul este de calitate mai buna! Panorame mult mai clare! Pur si simplu, nu-i de fite, e foarte folositoare camera dualawinking

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Avantaj? Nu-ti mai cumperi aparat foto.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Din moment ce cel mai ieftin telefon de genul e cam 3000 lei normal ca nu-ti mai cumperi, ca n-ai bani

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing In felul tau si tu ai dreptate dar sunt unii care au bani mai multi de mii de ori de atata.