| Ricaion589 a întrebat:

Ce baterie externă recomandați pentru un Sansung Galaxy S22 Plus? Îl încarc cu o baterie externă de 10000 mAH și un cablu cu care îmi incarcaram vechiul telefon S10 plus. Problema e ca se incarca foarte greu, vreau ceva rapid. Recomandati-mi o baterie externa pentru s22 plus ca sa se potriveasca si cablul original

1 răspuns:
| IarsiIar a răspuns:

Cablurile, la mufe, se potrivesc toate. Dar cablul poate fi cauza pentru care incarca greu.