| Kardolei a întrebat:

Ce calculator second-hand intre 600 si 700 lei imi recomandati?
Multumesc!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La 1000 de ron poti cumpara pc nou sau vezi ce oferte sunt pe eMAG si altex da doar noaptea dupa 12 si cand vezi dai comanda ca smecheri modifica pretul dimineata msi eu am avut sh multi ani daca ar fi sa recomand as recomanda cit grup da e doar in Timisoara, un desktop e bine sa ai nou ca il poti upgrada mereu

| TheKingBacca a răspuns:

Iti dai seama ca daca iti cumperi PC Second-Hand la 700 lei o sa ai acces doar de internet browsing?

| Clorox a răspuns (pentru TheKingBacca):

Iti dai seama ca gresesti, nu?
Si-a luat un fost prieten de al meu PC SH cu 500 lei si rupe, este foarte bun, se descurca foarte bine!
Si-a luat o placa video de 400 lei si acum are un calculator care ruleaza MK9 la high laughing
Pfff, doar internet browsing laughing

| Clorox a răspuns (pentru TheKingBacca):

Iti sugerez sa te uiti la Diablos computers!
Iti sugerez aceasta unitate:
https://www.diabloscomputer.ro/....../index.php
Este foarte buna :)
Iti mai iei o placa video si gata...
Iti sugerez aceasta placa, poate ti-o iei in viitor:
http://www.emag.ro/......DDS4QBBBM/
Ieftina si buna :)

| CPAElites a răspuns (pentru Clorox):

Cei dela http://pchouse.ro/ au preturi mai mici...
Placa aia video e de ca*at!

| Clorox a răspuns (pentru Clorox):

Scuze TheKingBacca, acest raspuns nu era pentru tine laughing

| Clorox a răspuns (pentru CPAElites):

La banii aia ce naiba vrei? Titan? laughing

| Regedesubmunte a răspuns:

Caută pe www.calculatoareok.ro!
Funda?