| laurica2001 a întrebat:

Ce camere video HD îmi recomandați? Repet, camere video, nu aparate profesionale care și filmează. Mulțumesc anticipat + dau fundă.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Zoom-ul este bun, are si stocare externa, obiectivul este de buna calitate, senzor CMOS.Baterie Litiu-Ion.Sa stii ca e buna.Merita.Si este buna ca pret.Am gasit cu 549 ron.Deci ca raport specificatii-pret este foarte buna.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand spui aparat generalizezi. Poate fi si foto si video.Ia de aici camera:http://www.emag.ro/......ECHNNBBBM/

| laurica2001 explică (pentru darrio2007):

Nu știam. big grin Oricum, nu toate aparatele filmeaza.winking +... Știi cum funcționează camera?

| darrio2007 a răspuns (pentru laurica2001):

Sincer, nu stiu.Am un prieten care are asa ceva.Dar sa stii ca este foarte usor de utilizat.Chiar ti-o recomand.

| laurica2001 explică (pentru darrio2007):

Samsung SMX-F70 - despre asta stii ceva? confused este buna de ceva?

| laurica2001 explică (pentru darrio2007):

Iti multumesc enorm. :3

| darrio2007 a răspuns (pentru laurica2001):

Ok.Succes cu noua ta camera.

| laurica2001 explică (pentru darrio2007):

Multumesc. Sper sa mi-o cumpar laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru laurica2001):

Zoom-ul este bun, are si stocare externa, obiectivul este de buna calitate, senzor CMOS.Baterie Litiu-Ion.Sa stii ca e buna.Merita.Si este buna ca pret.Am gasit cu 549 ron.Deci ca raport specificatii-pret este foarte buna.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Uite aici o camera video FULL HD foarte buna si iti da si o geanta pentru ea :D si este si cu 160 lei mai ieftina
http://bit.ly/1axfdkA

Răspuns utilizator avertizat