| PaulTalent a întrebat:

Ce casti imi recomandati pentru bass puternic(ascult doar drum'n'bass)si sa intre'n 100 de lei(si sa fie casti de mp3)

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Koss Porta Pro fara indoiala. La noi trec de 100 RON, probabil le gasesti pe la 150, insa se aud mai bine decit altele care costa de 2-3 ori mai mult.
http://www.altex.ro/casti-audio-koss-027042
Pe amazon.co.uk le gasesti mai ieftin, pe mine m-au ajuns vreo 23 de lire cu tot cu transportul pina in Romania, asta acum vreun an si ceva.

| PaulTalent explică:

Din moment ce's ear-in nu cred ca au bass calumea...