| DannyR0 a întrebat:

Ce casti (+microfon) pentru uzul zilnic la PC (jocuri, muzica etc.) imi recomandati, pretul insa sa nu depaseasca 200 ron.

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sennheiser HD201+un microfon oarecare.

| Dimitrik a răspuns:

Salut,
Somic g938 sunt bune, ieftine, microfon, controler volume, spor la shopping:
http://bit.ly/1lnK6OB

| AndreiTudose a răspuns:

Http://goo.gl/xaMqQy Recomand le am de 1 an jumate si nu am avut nici o problema.

| HuShEr a răspuns (pentru AndreiTudose):

Mai bine somic g938, se aud excelent le am de 4 luni si nu am absolut nici o problema cu ele.

| DannyR0 explică (pentru HuShEr):

La modelul acesta ma gandeam si eu. Pe internet sunt diferite pareri si daca ai putea sa imi spui asa in mare cum se comporta castile as fi recunascator big grin

| HuShEr a răspuns (pentru DannyR0):

Pai le am de ceva timp cam 4 luni si sunt bune. se aud perfect mai ales in cs:go au bass destul de bun nu prea poti sa le tii la maxim in urechi ca se aud prea tare pana acum nu am de ce ma plange. microfon destul de bun dar cu boost activ. sunt ok dupa parerea mea. se putea si mai bine ma refer la cablu putea sa fie invelit in material textil dar sunt ok si asa, au cablu destul de lung si gros.

| HuShEr a răspuns (pentru HuShEr):

Ti-as face un review da nu am cu ce sa filmez. am decat un webcam parlit :))). oricum iti zic sigur la banii astia sunt geniale castile. sau daca vrei ceva mai scump iale pe astea http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/somic/e-95/ le are un prieten si sunt dementiale. dar tot la g938 iti recomand sa ramai

| HuShEr a răspuns (pentru HuShEr):

Ah ca un reply lasa-mi skype in privat si iti fac review acolo daca vrei

| rrrrrrrrra a răspuns:

Eu de astea am si sunt foarte multumit de ele http://www.altex.ro/casti-pc-hama-fire-starter-53987-3-5mm-negru-rosu