| EX a întrebat:

Ce casti pentru gaming imi recomandati pentru un buget in jur de 100 de lei?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Eu iti recomand Somic G927 Black sunt foarte bune, si eu am avut si jucam cs, si era foarte placut crede-ma happy

| OllaM a răspuns:

Sunt multe si si mai bune la sub 100 lei. Ar trebui sa iti iei cu captuseala buna si mari sa fie cat mai comode.Stii cat de incomode sunt cele mici? Si cele pentru gaming ar trebui sa aiba si microfon int
egrat
http://www.altex.ro/casti-pc-hp-premium-digital-special-edition-usb-negru
Poti sa imi zici ce tastatura ai?

| EX explică (pentru OllaM):

Nu stiu laughing am luat-o mai de mult stiu doar ca de la omega.Dar ce legatura are?