| anonim_4396 a întrebat:

Ce ce progrm pot edita alte programe?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Bună întrebare.Răspunsul este nu prea poţi edita un program numai dacă îl decompilezi, modifici ce te interesează(de cele mai multe ori numai în hex) apoi dacă cunoşti codul sursă(ceea ce e puţin probabil să dai de aşa ceva pe net că eu nu cred că un programator ar vrea să i se fure munca de luni de zile de azi pe mâine(asta să fiu concis)) si apoi îl recompili. Dar în schimb poţi edita binap-urile cu resorce Hacker(îl găseşti pe google) sau caută pe softpedia la
http://www.softpedia.com/get/Authoring-tools/Setup-creators/
şi vezi ce gaseşti pe acolo.Baftă

4 răspunsuri:
| Im.GIulee a răspuns:

Cred ca flash thinking