| SingleForOne a întrebat:

Ce componente hardware contine un PC business sau profesional, fata de unul normal?
Ce componente software are mai special cel de business fata de cel normal?
Ce lucruri poate realiza mai special pe langa programele Microsoft office (word, excel, powerpoint, etc)?
Vreau o discutie mai serioasa, va rog! Fara spam!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce componente software are mai special cel de business"

uită-te de al cât incep ca preț, poate iți spune ceva - și asta fără discuții serioase sau nu

https://www.emag.ro/......priceasc/c

| marinaru777 a răspuns:

E greu sa compari 2 pc uri, cred ca difera poate unul are windows, office cu licenta citesti eticheta nu e asa greu

| Osneros a răspuns:

> Ce lucruri poate realiza mai special pe langa programele Microsoft office (word, excel, powerpoint, etc)?
Absolut nimic. Tot ce poate face un calculator e Microsoft Office.

| SkyWaves a răspuns:

Toate contin aceleasi componente doar ca cel profesional le are mult mai bune.