| Dellyone a întrebat:

Ce consola este mai buna XBOX 360 sau PS3?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vrei sa deschizi aici un razboi laughing.
Care vrei. Fiecare are avantaje si dezavantaje. Per total, is tot pe acolo.

| Petre a răspuns:

PS3
- Exclusivități
- Free online multiplayer
- Daca îți faci abonament PS+ ai unele jocuri gratuite
- Procesorul mai puternic
- Grafica are mai multe detalii

XBOX 360
- Comunitatea este mai bine "îngrijită" (nu vei da de hackeri)
- Cross chat
- RAM mai mare
- Grafica mai slabă decât la PS3
- Ca să te joci multiplayer te costa 50 USD/an.

| DiamondEyes a răspuns:

Xbox-ul este mai ieftin, dar PS3 este superior tehnologic la 360 in termeni de putere de procesare si capacitatile grafice.
Daca vrei sa mergi pe accesibilitate, Xbox Live este probabil mai bun decat PS3.

| luga a răspuns:

BA DA CE DRACU AVEȚI CU PS3 ASTA. BA LUAȚI-VA XBOX CA E MAI BUN PTK ARE GRAFICA FF BUNĂ, LIVE, KINECT ȘI UN CONTROLLER CONFORTABIL... MA TOT UIT LA INTREBARI DE GENUL ASTA ȘI TOȚI CU PS3. FRATE NU SUNTETI ÎN EPOCA MODERNA.