| Tudami a întrebat:

Ce credeti despre Samsung S5230? Multe raspunsuri daca va rog... Avantaje si Dezavantaje.

Răspuns Câştigător
| B27VIP a răspuns:

Sal...eu il detin de 2 saptamani. si pot sa spun ca sunt placut surprins, de mai multe, se spunea ca bateria nu tine mult/eronat.-daca il setezi la 1 vibratie si volum tot la 1 vreau sa spun ca ma tine 5 zile din start si vorbesc zilnic la el in jur de 60 min.Sunt mai multe de spus una peste alta eu sunt multumit de el, la cati bani am dat...super.

2 răspunsuri:
| Anchyy18 a răspuns:

Http://www.telportal.ro/......20Pop.html
Eu am LG gd 510 si nu sunt prea mari diferente... dar revenind la intrebarea ta, Samsung S5230 este bun.

| keissy a răspuns:

Am samsungu, itit zic, e foarte bun:avantaje:-poti vorbi cu mai multe persoane deodata,
-poti edita poze(stil schita, reliefat, deformare), poti merge mai inainte la o melodie si sa o faci sa sune cum vrei(rock, pop).
dezavantaje; ai doar un joc, cu zaruri.