| Adyfloras a întrebat:

Ce credeti? e bun laptopul acesta? il vreau pentru gaming si filme.Are usb 3.0? procesorul e bun?
http://www.emag.ro/......EGRLTBBBM/

Răspuns Câştigător
| AlecsStyle3 a răspuns:

Salut!
Acest laptop are frecventa la procesor cam mica, nu are USB 3.0 ci USB 2.0 si are un sistem de operare foarte vulnerabil(Linux) preinstalat.
In rest placa video este buna, RAM are destul cu toate ca si frecventa lui e cam mica.
Daca as fi eu in locul tau nu l-as lua deoarece are componente cam slabute.Pentru filme e bun, dar pentru jocuri nu-s asa sigur.
Bafta!

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Poate gasesti ceva cu o configuratie mai puternica. De ce buget dispui?

| tteo92 a răspuns:

Nu e bun pentru jocuri.
daca vrei laptop de gaming bun gasesti de la 4000 lei in sus.