| WeAreLegion a întrebat:

Ce credeti, merita sa dau 3.500 ron pe un pc de gaming?

Răspuns Câştigător
| Crytek6 a răspuns:

Mai bine iti iei un PC pana in 2500 lei si restul investesti in jocuri din care poti scoate baniwinking

14 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu. eu nu as da.

| taken a răspuns:

Daca esti pasionat merita.
Pentru a te putea bucura din plin de jocuri trebuie sa ai si un monitor bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Depinde de calitatile pe care le are.
Eu una nu as da atat pe unul.
Decizia iti apartine!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din aur de costa atat? Eu am un amarat de laptop de 13 milioane s il folosesc pentru toate si-s foarte multumit DA el.

| Me2 a răspuns:

Daca ii ai merita, normal ca merita, dar sa nu dai aproape 1000 euro si sa joci mario, stii la ce vreau sa ma refer
Daca vrei iti fac un wishlist cu ce sa cumperi in 3.500 lei

| SpecialistIT a răspuns:

Salut.

Daca doresti sa-ti faci o configuratie, nu trebuie decat sa-mi spui ce vrei sa faci cu PC-ul, care este bugetul tau maxim alocat acestui sistem si daca ai nevoie de monitor.
Iar eu, te voi ajuta, daca si tu doresti, evident, sa-ti construiesti cel mai bun PC in banii de care dispui.

Ce spui?

Salut, sanatate si bafta!

| WeAreLegion explică (pentru SpecialistIT):

Multumesc pentru dorinta de a ma ajuta dar stiu ce configuratie sa-mi fac, doar aveam nevoie de niste pareri!

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Merita daca e bun.
Da-mi si mie un exemplu de laptop pentru gaming pana in 3000 de lei te rog. happy site!

| AlexVizitiu a răspuns:

Depinde ce specificatii are, dar in general PC-urile de gaming de la 2000 de lei in sus sunt de calitate.

| veveritacafenie a răspuns:

Depinde ce calitati arewinking

| PisicaFIFI a răspuns:

Daca esti un jucator pasionat, si daca jocurile pe care le joci sunt doar in versiune PC, atunci probabil ca merita.

Daca insa jocurile respective le poti gasi si in versiunea de consola, si daca ai deja monitor sau tv lcd/led, poti iesi la acelasi pret cu PC-ul daca iei o consola de jocuri (la care sa ai eventual si posibilitatea rularii blu-ray-urilor, depinde de consola) PLUS un laptop. Avantaje: ai 2 produse, fiecare dedicat tipului de activitate specific (consola pentru jocuri, respectiv laptopul pentru lucru pe calculator) + portabilitate fiecarui dispozitiv fata de cazul unui PC.

Tu decizi, bafta!

| AzazelRO a răspuns:

Faci ce vrei.
Mai bine cumperi carti.

| bibilicaKA a răspuns:

Tu crezi ca merita?