| Andrei0510 a întrebat:

As vrea sa iau o carcasa de silicon de culoare albastru, care sa se potriveasca cu telefonul meu(Samsung Galaxy SII Plus).Imi puteti spune de unde as putea sa fac rost de una?

P.S.:Aceasta este culoarea pe care trebuie sa o aibe neaparat husa: http://www.kpopstarz.com/......pdates.htm

2 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Vezi ca nu ai pus link bun, cauta pe net huse pentru telefonul tau, poti cauta si la tine in piata sau in magazine Orange, cosmote si germanos, sau Vodafone.

| BellaCullen14 a răspuns:

Gasesti la magazinele de specialitate.