| Ghost13 a întrebat:

Ce dezavantaje am daca imi modez Xbox-ul?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. Pierzi garantia in caz ca mai e in garantie.
2. In functie de modare, poti sa pierzi abilitatea de a avea acces la xbox live si respectiv multiplayer.

| Sn4k3 a răspuns:

Pai o sa te plictisesti repede de el. O sa ai multe jocuri, foarte multe si le joci pe toate putin ca o sa te plictisesti repede de ele, avand foarte multe. Asa iti cumperi un joc si il joci pana il termini ca doar nu dai 100lei ca sa il joci 2 zile. Si pana faci bani de altul il joci pe ala mult.

| LTAA a răspuns:

Pierzi garanția.