| LeonardGabrielLeonardGabriel a întrebat:

Cum modez un Xbox 360?

4 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Olx

| AndrewCBK a răspuns:

Dacă nu te pricepi trebuie să plătești servici pentru aceasta. Caută pe OLX modare xbox și acolo vezi informații concrete.

| LeonardGabrielLeonardGabriel explică (pentru AndrewCBK):

Și altfel nu pot sa îmi iau ce jocuri vreau free?

| AndrewCBK a răspuns (pentru LeonardGabrielLeonardGabriel):

Nu, nu știu această informație, dar îți recomand să ei legătura cu niște persoane care oferă suport de calitate în chestiunea de față, adică oameni pricepuți în domeniu. Poți obține un număr de telefon sau e-mail de pe internet de la oameni de genul și ei îți vor da informațiile strict voite de tine. Succes!