| eunutuu a întrebat:

Ce diferenta este, de exemplu intre un iphone 3gs original si o replica?

9 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Pai sa vedem diferentele: 3. 15 megapixeli camera la iphone - la replica 2mpx, iphone funcioneaza in benzile 850/900/1800/1900 pe cand replica doar 1800, originalul suporta card de pana la 32 giga+o memorie interna de 256 mb pe cand replica cu un card de 2 gb se misca greu de tot, ecranul iphone are 16 Milioane de culori - replica doar 254 000 de culori, formate audio suportate de iphone:AAC, Protected AAC, MP3, MP3 VBR, Audible (format 2, 3, 4), Apple --- replica citeste doar mp3, la fel si la fisierele video, iphone : are 3gp + un mpeg 4 player incorporat. Ar mai fi de adaugat si vitezele mari cu care navigheaza pe net iphone fata de replica care are un simplu browser pentru wap iar paginile de net nu le vede ca la un PC + bateria, la replica primesti in pachet 2 acumulatori care te tin initial 4-5 ore fiecare, dupa 1 luna te tin cate o ora! eeeei ce zici vei sa mai cumperi replica? te ai hotarat?

| hamsterx a răspuns:

Diferenta?laughing cam de la cer la pamant

pai sa incep 3gs e facut de apple, sistem de operare mac, jocuri si aplicatii nenumarate, tehnologie multi-touch, multi-tasking pe langa 3gs replica care nici mkr nu arata perfect la fel apoi mai sunt si chinezesti happy

| hrdcore a răspuns:

Are camera de 2mpx si altceva nu stiu

| hrdcore a răspuns:

Are camera de 2mpx

| RooN a răspuns:

Diferenta consta in calitatea pieselorsad Nu te bucura ca o replica o sa te coste mai putin dar o sa si dureze mai puti si nu o sa aiba acelasi randament ca un tel original.
wave:8

| ByLoREDaN a răspuns:

Ce diferenta este intre o Femeie si un Trans?
Raspuns: SurprizAAA rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
Ce diferenta este intre un I-phone si o Replica?
Raspuns: Ca la prima intrebare.

| Sasha_3991 a răspuns:

Cel S poate filma, poate copia de ex un numar de telefon sau un cuvant, o fraza. Altele nu pot iar aici mai este o diferenta: calitatea!

| pisycutza a răspuns:

Eu stiu ca singura diferenta intre ele este ca unu e de la apple

| rationality a răspuns:

Replica este un kitsch ordinar si originalul nu