| anonim_4396 a întrebat:

Ce dimensiuni trebuie sa aiba un televizor ca sa mearga un ps3 pe el? Ca sa mearga pe ps un DVD neoriginal cu cati bani trebuie modificat acesta?

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Dimensiunea tv nu conteaza.
Pc-ul trebuie sa aiba doar un dvd writer, si poti citi orice CD/DVD.Succes!

| usernameSg0 a răspuns (pentru daassh):

Ps= Play Station.Prescurtarea pentru calculator sau laptop e pc.Mersi ca incerci.

| daassh a răspuns (pentru usernameSg0):

Da, stiu prescurtarile, am gresit ca sa iti mearga un DVD neoriginal tot ce trebuie sa faci e sa cumperi un DVD(gol, nu conteaza marca, etc) download-ezi jocul, si apoi il pui de dvd cu NERO.Succes!