| usernameSg0 a întrebat:

Ce dimensiuni trebuie sa aiba un televizor ca sa mearga un ps3 pe el? Ca sa mearga pe ps un DVD neoriginal cu cati bani trebuie modificat acesta?

Răspuns Câştigător
| QµeeК a răspuns:

Hello! Nu conteaza ce ce dimensiuni are televizorul tau. Tot ce conteaza e sa ai locuri unde sa bagi mufele! Si ca sa fie modificat iti trebuie intre 100-150 RON.
Funda?

| usernameSg0 explică (pentru QµeeК):

De unde sa stiu ce locuri trebuie sa am pentru mufe? Imi poti arata cumva, poze sau ceva? Si da iti dau si funda dar lamureste-ma.

| QµeeК a răspuns (pentru usernameSg0):

Deci uita-te in spatele televizorului.Vezi acolo 3 mufe de culoarea alb, galben si rosii? Introdu-le acolo. Uite asa :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Si introdu-le in alea daca ai. Daca nu ai iti trebuie neaparat alt televizor!

Funda?

| usernameSg0 explică (pentru QµeeК):

Mersi!

| usernameSg0 explică (pentru QµeeК):

Mai am o mica nelamurire: am 2 TV pe care ar putea sa functioneze un Play Station 3, dar unul are 2 locuri pentru mufe unul pentru care scrie video si pentru celalalt loc scrie audio. Celalalt TV are 4 locuri pentru mufe, 2 sunt pentru video celelalte 2 sunt pentru audio.Un Play Station 3 ar merge pe unul din ele?

| usernameSg0 explică (pentru QµeeК):

Ma mai ajuti? confused

| QµeeК a răspuns (pentru usernameSg0):

Da ar merge pe cel care are 4 locuri iar tu folosesti doar 3 si gata iti merge!

| usernameSg0 explică (pentru QµeeК):

O sa-ti dau vot dupa ce devin utilizator senior.happy