| m3m3 a întrebat:

Ce e ala wapp, ca am vazut la multi wapp si numar de telefon cine imi explica si mie please!

Răspuns Câştigător
| Armenianeek a răspuns:

Wapp = WhatsApp (aplicatie pentru telefon) E ca un fel de chat, bagi numere de tel si vorbesti ^^ bineinteles, daca persoana respectiva are si ea aplicatia.
Sper ca te-am ajutat. Pusi:*

1 răspuns:
| Anna121 a răspuns:

Este o aplicatie pentru telefon care se numeste WhatsApp. Este un fel de chat, ca si cum ai conversa cu cineva prin mesaje doar ca nu ai nevoie de credit, mesaje ci de internet.