| adela2012 a întrebat:

Ce-i ala wapp? Il pot descarca pe telefon, daca da, cum?

5 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Daca ai un smart phone, iti poti lua Wapp (WhatsApp) de pe Google Play (daca telefonul tau e android) sau de pe AppStore (daca telefonul tau este iphone). Funda?

| Nadiiii a răspuns:

Da, play store

| anon2000 a răspuns:

Wapp e prescurtarea de la whats app ...se descarca din app store :*

| Baicu_Andrei_1998 a răspuns:

Wapp este o aplicatie in care poti vorbii cu prietenii prin mesaje folosind internetul pe mobil sau Wi-Fi. Il poti descarca pe gratis de pe Appstore sau google play Si pe windows market sau cum se numeste.

| adela2012 explică (pentru Baicu_Andrei_1998):

Poti sa ai wapp pe orice marca de telefon?