| Robberttoo a întrebat:

Ce este aplicația asta pbsetup o am pe laptop si nu o pot șterge imi spune ca ruleaza in alta program?

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Trebuie sa o inchizi din task manager. Si apoi poti sa dezinstalezi sau sa sterigi acel program.

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

E Punk Buster mai mult ca sigur

De unde doresti sa o stergi?
Daca e instalata si in Control Panel, incearca cu Add Remove Programs, sau cu programul gratuit Revo Uninstaller
https://www.revouninstaller.com/products/revo-uninstaller-free/

sau cauta in Task Manager aplicatia Punk Buster, o inchizi cu click dreapta / - End Task
apoi o vei putea sterge

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Vezi ca s-a inventat ceva misto care se cheama Google...