| LittlePoppy a întrebat:

Ce este asta? https://imgbb.com/
La ce foloseste?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Pe imagine este un distribuitor USB multifunctional, care include atat porturi USB, cat si cititor de card-uri de memorie (SD, micro SD) si daca vad bine si un port HDMI.
Se foloseste cand pe laptop (sau calculator) nu ai suficiente porturi USB disponibile si vrei sa ai mai multe functii intr-una.

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este un site pentru postarea (temporara) a pozelor.
De exemplu, daca vrei sa arati ceva aici, pe TPU, atunci incarci poza/pozele pe acest site si pui aici link-urile pozei sau a grupului de poze.

| LittlePoppy explică (pentru Bula):

Nu de site vorbesc. De imagine. Chestia aia atasata la laptop.

| Bula a răspuns (pentru LittlePoppy):

Pai, eu am dat raspunsul la intrebarea pusa. TU ai gresit link-ul tongue

| LittlePoppy explică (pentru Bula):

Ai vazut ca mi-ai raspuns la 2 minute dupa ce am corectat linkul?

| LittlePoppy explică (pentru Bula):

Am inteles. Multumesc.

| Bula a răspuns (pentru LittlePoppy):

happy

| Bula a răspuns (pentru LittlePoppy):

Pe imagine este un distribuitor USB multifunctional, care include atat porturi USB, cat si cititor de card-uri de memorie (SD, micro SD) si daca vad bine si un port HDMI.
Se foloseste cand pe laptop (sau calculator) nu ai suficiente porturi USB disponibile si vrei sa ai mai multe functii intr-una.

Bula
| Bula a răspuns:

HUB = distribuitor

| gabicoo a răspuns:

Faci o fotografie, o încarci pe acest site, apoi postezi link-ul aici pe TPU.

| gabicoo a răspuns:

E un hub!

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Dacă ai la laptop un singur port usb și ai nevoie de mai multe folosești acest hub! Eu am unul cu cablu! Asta postat de tine se bagă direct în laptop și rămâne lipit de dispozitiv!

| LittlePoppy explică (pentru gabicoo):

Raspuns in genul "de aia"! Ce este un hub?

| LittlePoppy explică:

Scuze, am gresit linkul!
Acesta este: https://ibb.co/xMgJSk7