| leuzzz a întrebat:

Ce este mai bun Sony Ericsson k800i Nokia c6 Motorola v3x

4 răspunsuri:
| FlorynFlOo a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie unul din telefoane. Dupa parerea mea cel mai bun telefon dintre astea trei este Nokia c6. Nu este cu mult mai stralucit dar are si mai mult spatiu intern, si e buna camera foto, de fapt foarte buna. Are si un design mai frumos. Sa nu mai vorbim ca Nokia este o firma foarte buna. Daca vrei unul din telefoanele astea alege Nokia c6 sau daca vrei mai strange bani si ia unul si mai bun! Succes

| leuzzz explică (pentru FlorynFlOo):

Dar le am pe toate 3 si k800i.ul scoate mai bine si

| FlorynFlOo a răspuns (pentru leuzzz):

Nu ai specificat la ce sa fie mai bun. adica eu zic ca Nokia c6. acum depinde si de cand le ai si ce ai facut cu ele. Adica daca scapi pe jos unul dintre ele normal ca nu va mai fi ca celelalte. se poate defecta si camera foto. Sincer din Punctul meu de vedere Nokia c6 e mult mai bun. Ramane decizia ta care telefon e mai bun. Nou e mai bun C6

| AddieMan a răspuns:

Nokia C6, bănuiesc.